01
04
2021
Kategorie
odwiedź nas

Kolejne firmy w grupie Etanco

Z przyjemnością informujemy, że w związku z dynamicznym rozwojem grupy ETANCO w segmentach systemów podkonstrukcji do fasad wentylowanych oraz systemów zabezpieczeń przed upadkiem do Grupy dołączyły firmy SYSTEA GmbH oraz CLEAS Protection.

systea logo

 SYSTEA GmbH specjalizuje się w systemach podkonstrukcji fasad wentylowanych. Od 46 lat z powodzeniem projektuje, produkuje i dostarcza pełną gamę rozwiązań. Zapewnia klientom nie tylko najwyższej jakości produkty ale również pełne wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie projektu i montażu podkonstrukcji. Know-how i wysoka jakość zapewnia firmie rozpoznawalność na międzynarodowym rynku. W swojej ofercie SYSTEA posiada rozwiązania oparte na konstrukcji z aluminium, stali nierdzewnej oraz specjalistyczne rozwiązania pasywne zapewniające znikome przewodzenie ciepła i brak mostków termicznych.

Jako niekwestionowany lider na rynku niemieckim firma przez lata zdobyła rzeszę lojalnych klientów którzy polegają na doświadczeniu, wiedzy i szerokim portfolio produktowym.

lllllogo2

Firma CLEAS Protection specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów zabezpieczenia przed upadkiem podczas prac na wysokości. Posiada silną pozycje na rynku Francuskim.

Specjalizując się w dziedzinie ochrony przy pracach na wysokości, CLEAS Protection oddaje do dyspozycji pełną wiedzę i doświadczenie w zakresie środków ochrony zbiorowej, środków ochrony indywidualnej, dostępu i komunikacji na dachach oraz specjalnych rozwiązań zabezpieczających dostosowanych do potrzeb projektu.

Dzięki doświadczonemu zespołowi projektowemu, Firma tworzy i rozwija własne portfolio produktów. Produkcja realizowana jest we Francji, co gwarantuje najwyższą jakość zgodną z europejskimi wymaganiami. Działy sprzedaży zapewniają ciągłe wsparcie techniczne w doborze rozwiązań.

CLEAS Protection za codzienny cel stawia sobie dążenie do ulepszeń dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników, zachowując zasady zrównoważonego rozwoju w branży.

Dla uzyskania szczegółowych informacji o firmach – proszę kliknąć loga.

Marketing EtancoPolska