27
02
2023
Kategorie
odwiedź nas

System Automatycznego Wkręcania Wkrętów

System do montażu okładzin drewnianych do profilu stalowego

Dekarz, cieśla, instalator, każdy, kto kiedykolwiek miał okazję wykonywać prace remontowo –budowlane, dekarskie czy ciesielskie doskonale zdaje sobie sprawę, jak często przydaje się wkrętarka w tego typu zajęciach. Rynek elektronarzędzi oferuje szereg urządzeń różniących się zastosowaniem czy rozwiązaniami technicznymi, ale wszystkie wkrętarki łączy jedno - QUIK DRIVE.

 Specjalny zestaw automatycznego wkręcania wkrętów do mocowania drewnianych okładzin do profilu stalowego. Dzięki opatentowanemu systemowi wkrętów na pasku jesteśmy w stanie znacznie skrócić czas pracy potrzebny na zamocowanie elementów. System jest kompatybilny ze wszystkimi wiodącymi urządzeniami (wkrętarkami) i oferuje bogatą paletę asortymentową wkrętów oraz profesjonalne końcówki.

 Quik Drive QDHSD występuje w dwóch wariantach. Zestaw podstawowy oraz zestaw rozszerzone wyposażony w przedłużkę, która pozwala na znacznie wygodniejszą pracę. Specjalnie zaprojektowane wkręty FHSD i TBG to dedykowane łączniki przeznaczone do połączeń z profilem stalowym o grubości nawet do 6 mm.

Zestaw QDHSD2

Dzięki specjalnej motylkowej końcówce wkręty można wkręcać bez wstępnego nawiercania. Umieszczone żebra tnące w dolnej części stożka ułatwiają zagłębienie się wkrętu w elemencie drewnianym. 

Ulotka QDHSD

Marketing EtancoPolska