24
03
2023
Kategorie
odwiedź nas

100 % mocy połączonych firm

Połączenie dwóch silnych marek o ugruntowanej pozycji na rynku dało bardzo bogatą ofertę skierowaną do firm specjalizujących się w budowie konstrukcji drewnianych i przegród zewnętrznych budynków dla budownictwa przemysłowego i komercyjnego. Dzięki temu firma Simpson Strong-Tie Etanco może swoim polskim klientom zaoferować bardzo szeroki asortyment najwyższej jakości.

Pełna moc naszych możliwości jest dostępna w naszych materiałach oraz narzędziach projektowych  przeznaczonych dla projektantów  i konstruktorów. Dzięki nim w łatwy sposób zaprojektujemy połączenie z wykorzystaniem kotew chemicznych i mechanicznych, gwoździ i wkrętów lub złączy ciesielskich zgodnie z Eurokodem 5.

Aktualne katalogi i materiały informacyjne

Wygodny i szybki sposób prezentacji naszych linii produktowych oraz najważniejszych informacji o produkcie i ich zastosowaniu. Skorzystaj z naszych interaktywnych ulotek, broszur i katalogów i przeglądaj je online lub po prostu wygodnie pobierz je na swój komputer i przeczytaj później. Jeżeli chciałbyś otrzymać wersję papierową naszych katalogów możesz je zamówić kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Katalogi2

 Pobierz lub przeglądaj nasze katalogi:

Narzędzia projektowe Simpson Strong-Tie Etanco

Udostępniane materiały są kompleksowe i zawierają wszystkie niezbędne dane do projektowania.  Wykorzystaj w pełni udostępnione zasoby, których celem jest dostarczenie najbardziej aktualnych informacji mających ułatwić Ci pracę podczas korzystania z naszych produktów. Narzędzie projektowe Simpson Strong-Tie dedykowane dla konstruktorów i projektantów. Dzięki nim w łatwy sposób zaprojektujemy połączenie z wykorzystaniem kotew chemicznych i mechanicznych, gwoździ i wkrętów lub złączy ciesielskich zgodnie z Eurokodem 5.

Software3

Darmowe oprogramowanie >>

 

Marketing EtancoPolska