03
02
2019

ETANCO zaprezentuje swoją ofertę na targach BUDMA 2019 w Poznaniu

Kolejna edycja targów  BUDMA – Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury, odbędzie się w terminie od 12-15 lutego 2019 w Poznaniu. To jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie.

Grupa Etanco – to europejski producent elementów złącznych i systemów zamocowań dla budownictwa. Od ponad 65 lat projektuje, wytwarza i dystrybuuje produkty montażowe dla rynku budowlanego. Siła Grupy Etanco opiera się na budowaniu relacji z klientem poprzez wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Etanco to 150 patentów oraz 80 tys. produktów.

Przedstawiciele firmy Etanco zapraszają do Pawilonu 6 na stoiskio nr 40, gdzie odwiedzający będą mogli zobaczyć zarówno najbardziej znane produkty marki jakimi są łączniki farmerskie, jak i nowości, takie jak kotwy do dużych obciążeń i tuleje z tworzyw sztucznych będące efektem nowo otwartego wydziału produkcyjnego w zakładzie produkcyjnym w Ornecie.

Podczas targów klienci będą mogli spotkać się z ekspertami z firmy Etanco i zapytać o rozwiązania dopasowane idealnie do swoich potrzeb. Będzie to również okazja do wymiany poglądów i doświadczeń.

BUDMA 2

Zapraszamy serdecznie do udziału w targach BUDMA!

Marketing EtancoPolska