28
08
2023
Kategorie
odwiedź nas

Solidne Rozwiązanie Dla Twoich Wymagających Projektów!

Jeśli masz do czynienia z projektami wymagającymi pewnego, trwałego i bezpiecznego połączenia elementów, to kołki montażowe X1EVO lub X1EVO-L mogą okazać się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem.

Czym są kołki montażowe X1EVO?
X1EVO to uniwersalny kołek montażowy wykorzystywany w prostych pracach remontowych do wykonywania wielopunktowych zamocowań niekonstrukcyjnych statycznie obciążonych elementach konstrukcji budowlanych. Kołki X1EVO pozwalają wykorzystać pełen przekrój łączników (wkręty, śruby metryczne) i łączyć je ze wszystkimi rodzajami podłoży. Stanowią one alternatywę dla tradycyjnych połączeń, oferując wiele zalet w zakresie wytrzymałości i elastyczności montażu.

Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć użycie kołków montażowych w swoich projektach:

WYTRZYMAŁOŚĆ:
Kołki montażowe są zaprojektowane tak, aby zapewnić niezwykle trwałe połączenia. Dzięki specjalnej konstrukcji i materiałom, z których są wykonane, mogą one wytrzymać duże obciążenia i naciski. Koszulka posiada wewnątrz specjalnie zaprojektowane wypustki, które zwiększają siłę rozparcia po wprowadzeniu wkręta. Gwarantuje wyjątkową nośność w materiałach pełnych, ale również w pustakach.

BEZPIECZEŃSTWO:
Korzystając z kołków montażowych, możesz mieć pewność, że Twoje połączenia będzie stabilne i bezpieczne. To szczególnie ważne w przypadku wszystkich elementów, które mają bezpośredni kontakt z użytkownikami.

ŁATWOŚĆ MONTAŻU:
Kołki montażowe X1EVO są stosunkowo proste w użyciu. Nie wymagają specjalistycznych narzędzi, wiedzy i umiejętności, co oznacza, że nawet początkujący majsterkowicze może z powodzeniem z nich skorzystać.

ESTETYKA:
Kołki montażowe mogą również przyczynić się do estetycznego wyglądu Twoich projektów dzięki ich ukrytemu montażowi. Stożkowy kołnierz zabezpiecza przed niepożądanym zagłębieniem kołka i zapewnia estetykę techniczną.
Przy zwiększeniu nacisku kołnierz chowa się w podłożu, dzięki czemu można prowadzić montaż w głębszych warstwach podłoża (np. poprzez styropian, poprzez drewnianą boazerię, poprzez inne nienośne materiały wierzchnie) – montaż dystansowy

WIELOZADANIOWOŚĆ:
Kołki montażowe znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach, od konstrukcji drewnianych po proste prace montażowe tj. karnisze, listwy, obrazy itp. Nie musisz zastanawiać się z jakim podłożem chcesz połączyć dany element, po prostu wykorzystaj kołki montażowe X1EVO. Dzięki temu, są one wszechstronnym elementem, które warto mieć w swojej warsztatowej skrzyni.

X1EVO L

Pamiętaj jednak, że decydując się na kołki montażowe, musisz mieć pewność że specyfika Twojego projektu nie wymaga specjalistycznych elementów rozporowych spełniających wymogi budowlane. To pomoże Ci uniknąć ewentualnych problemów.

 W skrócie, kołki montażowe X1EVO to niezastąpione akcesoria dla każdego majsterkowicza. Dzięki nim Twoje projekty nabiorą trwałości, bezpieczeństwa i estetyki. Spróbuj je wykorzystać w swoich następnych projektach – być może okażą się one kluczowym elementem sukcesu Twoich prac montażowych.

Materiały do pobrania:
Ulotka X1EVO
Ulotka X1EVO-L

 

Marketing EtancoPolska